מיזם קהילתי חברתי

מעצבי פנים

לייה גיל
לייה גיל, מעצבת
שלום, שמי לייה גיל ואני בעלת סטודיות לתכנון , עיצוב והום סטיילינג.בעלת תעודת "ניהול ופיקוח בנייה", בוגרת בית הספר לעיצוב "אולטימה סקול" של מרכז הבנייה הישראלי  ומנחת התוכנית טלוויזיה אינטרנטית  "טייסת נדל"ן" , העוסקת בתחומים החשובים ובוערים בתחום הנדל"ן, העיצוב והבנייה בישראל.בעלת נסיון רב בענף הבנייה, שיפוצים ועיצוב ומומחית בתחום תכנון חללים.במהלך השנים, צברתי ידע נרחב במערכות ובטכנולוגיות המתקדמות בתחום התכנון והבנייה.כמו כן, אני בעלת הבנה ויכולת הכוונה בתוכניות חשמל, גבס, מיזוג אוויר, אינסטלציה, מערכות חימום וכו' - הניסיון והידע הללו מהווים יתרון משמעותי ללקוח ומאפשרים להגיע לתוצאות אופטימליות ברמת האיכות והבנייה.תהליך העבודה מתבסס על תקציב וציר הזמן שאני בונה יחד עם הלקוח ובמסגרתו אני מלווה את הלקוחות במסירות לאורך כל הפרויקט - מהתכנון הראשוני ועד חנוכת הבית. במסגרת הפרויקט, אני מקשרת, מפנה, מסייעת בתהליך המשא ומתן ומלווה את הלקוחות מול מגוון בעלי מקצוע וספקים.תהליך ההום סטיילינג שכולל צבעים, ריהוט, כלים סניטרים, חפצי נוי ועוד משלים את הפרויקט ויוביל אותו לסיום ולהתחלה חדשה. פרויקט  הבנייה והשיפוץ הוא מאתגר, ואני אהיה שם עבורכם לא רק בשביל לתמוך, לייעץ ולדאוג לשקט שלכם משלב התכנון, אלה גם בשביל לפקח על התהליך דרך היישום עד לתוצאה המשולמת. בנוסף לפעילות זו, אני מציעה שירותי של בדיקת אופציית השבחת נכס לפני מכירה ובדיקת נכס לפני רכישה . אני אוהבת את העבודה שלי! בחרתי במקצוע כי אני מרגישה שהידע שצברתי יחד עם אהבתי לתחום ולאינטראקציה עם הלקוחות, תורם להם ולי המון. 

פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות.
צור קשר עם לייה גיל
שרונה יעקובי
שרונה יעקובי, מעצבת
Design solution הינו סטודיו לתכנון, עיצוב פנים והום סטיילינג.
הסטודיו עוסק בתכנון חללים החל מהשלב הרעיוני, תוך התאמת החלל לצרכי הלקוח והפונקציות השונות ועד לחנוכת הבית.
הסטודיו הוקם ע"י שרונה יעקובי, בוגרת לימודי עיצוב פנים ב-ultima בית הספר לעיצוב של מרכז הבנייה הישראלי ולימודי ניהול ופיקוח בנייה.
הסטודיו מתמחה במגוון אספקטים בעולם העיצוב: תכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים, דירות , משרדים ובתי מסחר. כמו כן, מתן שירות של ניהול מערך שינויי דיירים ליזמים וקבלנים בבנייה רוויה. אני מאמינה כי עבודה מקצועית ורמת שירות גבוהה מביאים לתוצאה איכותית והרמונית ולתהליך.עבודה נעים ושיתופי. אני פועלת מתוך הקשבה, חדשנות וירידה לפרטים הקטנים.
כל מה שנותר לכם הוא לחלום, ואני אבנה לכם מציאות!
צור קשר עם שרונה יעקובי