מיזם קהילתי חברתי

קיימות בדיור

אחד הגורמים המשפיעים ביותר על איכות החיים העירוניים היא איכות המתקנים והמבנים בהם אנו משתמשים וגרים. הטיפול וההחזקה מחייבים מקצועיות, אולם במקרים רבים היד אינה משגת או שחסרים יוזמה ואירגון. מיזם "קיימות עירונית" נועד לקדם את ההתחדשות העירונית מתוך אמונה שכשיש רצון ויוזמה, הצמיחה וההנאה נולדות מעצמן.

לבריאותכם ולשלומכם דרושים מים נקיים,תשתויות חשמל תקינות ומרחבים מוגנים מפני פעילות עויינת. הגנים הציבוריים הם הלב הפועם של השכונה בהם נרצה לשחק וליהנות מחברת השכנים בנעם ובבטחה, אך רמת מחיה גבוהה מחייבת גם תחזוקה שוטפת ומקצועית. הרשויות לא תמיד מספקות מענה לצרכים המגוונים של קבוצות האוכלוסיה השונות, והמערכת הבירוקרטית עשויה לסרבל תהליכי חידוש בתי מגורים ושכונות.

מיזם "קיימות עירונית" שואף לשדרג כל סביבת מגורים עירונית. במקומות רבים ממש מתבקש פרוייקט תמ"א 38, במקומות אחרים מוטב תהליך של פינוי בינוי. נשמח להגיע אליכם הביתה, לפגוש אתכם ולשמוע על חלום ההתחדשות שלכם.

עבורנו ההתחדשות היא שמירה על הרוח הרעננה של הסביבה העירונית, ובשביל תוצאות אופטימליות אנו מקפידים על עבודה יסודית ותקשורת פתוחה איתכם. 

נשמח להגיע ולבחון את אפשרויות השדרוג גם בבניינכם!