מיזם קהילתי חברתי

קיימות בדיור

אחד הגורמים המשפיעים ביותר על איכות החיים העירוניים היא איכות המתקנים והמבנים בהם אנו משתמשים וגרים. הטיפול וההחזקה מחייבים מקצועיות, אולם במקרים רבים היד אינה משגת או שחסרים יוזמה ואירגון. מיזם "קיימות עירונית" נועד לקדם את ההתחדשות העירונית בכל איזורי הארץ מתוך האמונה שכשיש תשתית אופטימלית הצמיחה וההנאה נולדות מעצמן.

לבריאותכם ושלומכם דרושים מים נקיים, חשמל תקין ומרחבים מוגנים מפני פעילות עויינת ורעידות אדמה. הגנים הציבוריים הם הלב הפועם של השכונה בהם נרצה לשחק וליהנות מחברת השכנים בנועם ובבטחה. אך רמת מחיה גבוהה מחייבת גם תחזוקה שוטפת ומקצועית. הרשויות לא תמיד מספקות מענה לצרכים המגוונים של קבוצות האוכלוסיה השונות, והמערכת הבירוקרטית עשויה לסרבל תהליכי חידוש בתי מגורים ושכונות.

מיזם "קיימות עירונית" שואף לשדרג כל סביבת מגורים עירונית. במקומות רבים ממש מתבקש פרוייקט תמ"א 38, במקומות אחרים מוטב תהליך של פינוי בינוי. חברות יזמיות מטעמנו, המתמחות בהתחדשות עירונית, ישמחו להגיע לשכונתכם ולהעניק ייעוץ ובדיקה מקיפה בחינם.

עבורנו ההתחדשות היא שמירה על הרוח הרעננה של הסביבה העירונית, ובשביל תוצאות אופטימליות אנו מקפידים על עבודה יסודית ותקשורת פתוחה איתכם. אנו פועלים להגברת מודעות סביבתית על ידי קידום נושאים כמו בניה ירוקה, התקנת מערכות חיסכון במים ובאנרגיה והבלטת העקרונות החשובים לאיכות הסביבה.

נשמח להגיע ולבחון את אפשרויות השדרוג גם בבניינכם!